Суета сует

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Суета сует » Тестовый форум » Работа в Польше


Работа в Польше

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

До кого можно звернутися, щоб отримати легальну та високооплачувану роботу в Польщі?

0

2

Вам нужно обратиться в компанию Europe Service, более детальная информация о компании и ссылка на их официальный сайт здесь https://europeservice.com.ua/ru, компания обеспечит подбор желаемой вакансии, поможет согласовать с работодателем условия работы и уровень оплаты труда, подготовить все необходимые документы для открытия рабочей визы и заключения трудового договора, трудоустройство произойдёт легально и на законном основании, обращайтесь.

0

3

Я зараз на останньому курсі університету і активно шукаю місце, де б міг розпочати свою кар'єру в ІТ. Звісно, є багато варіантів, але я хочу знайти щось дійсно цікаве та інноваційне, де зможу використовувати свої навички в програмуванні та розробці. Мене цікавить, які компанії в Україні відомі своїми проектами в галузі ІТ та можуть пропонувати гідні умови для новачків.

0

4

Ну раз така проблема, то я можу розказати, що компанія "Галактика" наразі активно розвиває декілька напрямків, зокрема роботу над мовою програмування Carbon Language https://galaktica.io/blog/carbon-langua … -tse-take/ і розробляє як можливу альтернативу C++. Вони шукають молодих спеціалістів з хорошим розумінням сучасних програмувальних мов, які готові долучитися до інноваційних проектів. Серед вакансій, які можуть тебе зацікавити, є позиції розробників Carbon, а також спеціалістів з веб-розробки та штучного інтелекту. Вони цінують креативність та готовність до навчання, тому кожен співробітник має можливість працювати над проектами, які впливають на індустрію та використовувати найновіші технології. У них є програми менторства та професійного розвитку, які допоможуть тобі швидше інтегруватися в команду та зростати як фахівець.

0


Вы здесь » Суета сует » Тестовый форум » Работа в Польше